Antalya Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım

Her tarayıcıya uyumlu özgün web tasarım.

Kurumsal Web Tasarım


Lyllenor Web Tasarım, günümüz standartları gereği; bir alanda faaliyet gösteren her kişi ya da kurumun dijital ortamda var olmasının başlıca yoludur. Web Sayfası; yaptığınız işin ya da ürettiğiniz ürünün, yani sizin, bir nevi kimlik kartınız gibidir. Amaçlarınız, hedefleriniz, misyonunuz ve vizyonunuz doğrultusunda sizi yansıtmalıdır. Bu açıdan oldukça önemlidir ancak işlevsellik de web tasarım açısından en önemli konudur.

İhtiyacınız olan web sitesini yaptırmak için Google arama motorunda ” Antalya Web Tasarım, Web Tasarım Antalya ” gibi anahtar kelimeleri yazdığınızda ilk sayfada sitemizi görebilirsiniz. Bu da gösteriyor ki, kendi web sitemiz işlevselliğini kanıtladı ve sizi bizimle buluşturdu. Zaten siz de kendi web sitenizi tam da bu yüzden yaratmak istiyorsunuz. Yeni kişi ve firmaların size ulaşmasını sağlamak, bu işin temel amacıdır.

Ne var ki bize ulaşmış olmanız, bizimle çalışmanızı garantilemek için yeterli değil. Bu anlamda size ulaşacak kişilerin de sizinle çalışmasını sağlayabilmek için, sizi doğru tasarımla buluşturmamız gerekiyor. Yani sayfaya adım attığınız anda edineceğiniz izlenim; kaliteli, doğru mesaj veren, ürünlerinizi ve firmanızı doğru anlatan, tüm bunları da sadelik içinde gerçekleştirmeyi başaran şekilde tasarlanmalı.

Beğeniler elbette farklı olacaktır ancak doğru sonuca ulaşma amacı değişmez .

Kurumsal Web Tasarım

 

Nasıl bir web sitem olmalı?


Web Tasarım, kimlikte yer alan fotoğraf, kimlik numarası gibi bazı unsurlarıyla; özgün ve yalnızca size ait olmalıdır. Hem sade, şık, farklı, kaliteli bir görünüm elde etmek; hem de ilerideki kurumsal marka olma yolculuğunuza hizmet edecek, size yeni iş olanaklarının kapılarını aralayacak bir platform yakalamak gerekir.

Sadece “Bizim web sayfamız var.” demek için yapılmış birçok Web sayfasının, boş yere harcanmış emek ve para demek olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Günümüzde sosyal ilişkilerimiz de dahil her noktada çok etkin kullandığımız dijital dünyanın, iş hayatımızdaki etkisi her geçen gün daha da büyüyor ve bu konuda doğru adımlar atmanın ne kadar önemli olduğunu da bizlere ispatlıyor.

 

Responsive Tasarım

 

Lyllenor Web Tasarım Nasıl Çalışır?

Peki biz Lyllenor olarak size bu ihtiyacınızda hangi prensipler ışığında yardımcı oluyoruz?


 • Birlikte çalışacağımız kişi ya da kurumu özümsemek ve benimsemek bizim için esastır.
 • Birlikte çalışacağımız kişi ya da kurumla iletişimimizin güçlü ve karmaşık olmaması bizim için çok değerlidir. Anlaşılır olmak ve anlamak projenin yarısıdır.
 • Hazırlayacağımız Web Tasarımı farklı, kaliteli ve özgün olmak kadar; işe yarayan, kolay kullanılabilen ve potansiyel müşteri ve/veya iş ortaklarının takdirini kazanan bir proje olması konusunda çok hassasız.
 • Tasarladığımız Web sayfasının sizi gerçekten yansıtması ve müşterinizin aradığı her şeyi sayfanızda buluyor olması gerekir. Bu konuda sizi yeterince yönlendiriyor olacağız.
 • Tasarlanan Web sayfasının Responsive ( Tüm dijital cihazlara uyumlu) olması konusunda titiziz.
 • Kurumsal iletişimin ve markalaşmanın öneminden hareketle, farklı tanıtım faaliyetleri ile de yanınızda olduğumuzu bilmenizi sağlayacağız.

 

Kurumsal Web Sitesi

 

Lyllenor bünyesinde sizlere verdiğimiz bazı dijital hizmetler.


 • Web Hosting

 • Domain (Alan Adı)

 • Google Adwords ve SEO hizmetleri

 • Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi
 • Güncelleme-Takip ve Raporlama

Bizi Takip Edin