Lyllenor Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi

Sürekli İletişim / Doğru Yaklaşım

Sosyal Medya Danışmanlığı

Tanıtım ve reklamı, bilinirliği arttırmasından hareketle; hedef kitlenize ulaşmada sizi birkaç adım öne çıkaracak unsurların başında sosyal medya ve sosyal medyada yer almak gelir. Yaptığınız iş ve marka bilinirliğini üst seviyelere taşımak için mevcut platformları doğru kullanmak, günümüz şartlarında neredeyse bir zorunluluktur. Yine de sosyal medyayı bir elbise, markanızı veya firmanızı da bunu giyecek kişi olarak düşünürsek, doğru sonuca ulaşmak adına doğru bedende, renkte ve formda olması gerekecektir. Bizi bu işin terzisi olarak düşünebilirsiniz. Günümüzde gencinden yaşlısına, öğrencisine profesyoneline, geniş yelpazede sosyal medya kullanıcısı olduğunu sizler de bilirsiniz. Çok büyük ihtimalle siz de onlardan birisiniz. Ancak profesyonel ortamda firmanız ya da markanız için, sosyal medyayı kullanmanın incelikli bazı püf noktaları vardır.

Hem bu püf noktalarını markanız yararına kullanmak, hem de fazladan zaman kaybetmenizin önüne geçmek açısından Lyllenor bunu sizin için üstlenmeye daima hazır.


Sosyal Medya
Facebook

Facebook 

En sık kullanılan platformların başında gelir. Genelde son kullanıcıya hitap eden ürün ve markaların tercihidir. Hizmet sektörü oldukça sık kullanır. Güncel rakamlarla dünya çapında 1.7 Milyar kullanıcısı vardır.

Twitter>

Twitter

Yaklaşık 10 yıldır kullanılan bir diğer platform olan Twitter, genel olarak kişilerin fikir beyan ettikleri paylaşımlarla hayat buluyor. Kullanıcı sayısı Facebook’a yetişir düzeyde olmasa da (313 Milyon) sosyal medya dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olarak göze çarpıyor.

Instagram

Instagram

Son bir yılda önemli bir kullanıcı kitlesi edinen bir diğer platform olan instagram; özellikle görsel paylaşımların en önemli adresidir. Yaklaşık 500 Milyon kullanıcısı ile hem özel, hem de kurumsal kullanıma oldukça yaygın bir alan. Çoklu hesap özelliği ve video paylaşımı özellikleri eklenmesi ile birlikte; kullanıcılar özel ve kurumsal paylaşımlarını aynı yerden yapabilme imkanına sahip.

Linkedin

Linkedin

Yalnızca iş odaklı sosyal medya platformu olan Linkedin; özellikle uluslararası bağlantılar kurmak, firma ve marka tanıtımlarını yapmak açısından önem kazanıyor. 450 Milyon kullanıcısı ile rakibi Twitter’i solladığını görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin