Kurumsal Marka Danışmanlığı

Kurumsal Marka Danışmanlığı

Kurumsal Marka Olmak

Amaç

Kurumsal Marka Danışmanlığı, büyük ya da küçük, yeni ya da eski her firmanın, kurumsal marka olma hedefini gerçekleştirmek esasına dayanır. Marka yaratma hedefi, planlanması gerekli bir eylemler zinciridir. Farklı platformlarda kurumsal markanın oluşturulması ise süreç gerektirir. Kurumsal kimliği olmayan bir firmanın kurumsal marka oluşturması elbette beklenemez.

Kimler Kurumsal Marka Olmayı Tercih Etmelidir?

Kurumsal marka olmak isteyen kuruluşların “Misyonunu” ve “Vizyonunu” özümsemiş olması gerekir. Bu, uzun bir yolculuktur ve ileriyi gören sağlam hedefler üzerine oturtulmalıdır.

Kurumsal Kimlik

İnteraktif Hizmetler

Kurumsal markalaşmadaki ilk iki yapı taşı, Logo ve Web Tasarım’dır. Biri evinizin kapısı, diğeri çatısıdır. Kullanıcıların aklında kalacak bir logo her zaman ürününüzü veya hizmetinizi çağrıştıracağı gibi; ilk defa marka ile buluşacak olan kullanıcının Web sayfası ile edineceği izlenim de, devamlılığı sağlama yönünden oldukça önemlidir.


Lyllenor, kurumsal marka olma yolculuğunuzda size her platformda ve süreçte eşlik eder. Tescil edilebilir markalar yaratma konusunda hassasiyetle çalışır ve sizi emeklerinizi koruma altına almanız için teşvik ederiz.

Kurumsal Marka Olmaya Nereden Başlanır?

Markanızın doğru temsil edilebilmesi için çalışmalarımıza önce pazar araştırmasıyla başlarız. Markanıza hedef kitlenizin gözünden bakarak; sektörünüzü,rakiplerinizi ve potansiyel müşteri profilinizi analiz ederiz. İhtiyaçlarınızı doğru yönde belirledikten sonra çözüm üretiriz. Kurumsal Marka yaratma sürecini başarılı bir şekilde yönetmenin en önemli özelliği, istikrarı sağlamak ve büyümeyi doğru planlamaktır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Antalya’da hizmet veren bir firma olmamız, herhangi bir şehirde size ulaşmamıza engel değil.

Bizi Takip Edin