Antalya Kurumsal Web Tasarım

Fuar & Organizasyon

Anahtar Teslim Fuar ve Organizasyon Hizmetleri

Fuar ve Organizasyon

Fuar ve Organizasyon denildiğinde bilen bilir; bir fuar ve/veya organizasyonun anatomisi oldukça yorucu ve zor aşamalardan oluşur. Kurumsal marka olma yolunda ilerleyen firmalar için özellikle fuarlar “Olmazsa olmaz” platformlardır.

 

Fuar ve Organizasyon


Birçok firmanın Halkla İlişkiler ve Reklam departmanı olmadığından, çoğu zaman fuar gibi önemli organizasyonların düzenlenmesi, Satış ve Pazarlama departmanına kalır. Çalışanlar büyük bir özveri içinde organizasyon için çalışsalar da, hem kendi işleri konusunda verimleri düşer hem de işin uzmanı olmadıklarından, bazı noktalarda yetersiz kalabilirler. Biz Lyllenor olarak, fuar ve organizasyon konusunda da birlikte çalışacağımız firmalarımızla, kuruma dışarıdan yardımcı olan herhangi bir firma gibi değil, onlar için çalışan bir departman mantığıyla hareket ederiz.


Neler Yapılmalı?

Fuar ve Organizasyon


Fuar alanının kiralanması (Önce ne kadar bir alanın gerekeceğinin saptanması gerekir.), fuar standının tasarımı, fuar hosteslerinin temini, fuarda dağıtılması düşünülen katalog, broşür, kartvizit, promosyon ürünlerinin hazırlanması ve temin edilmesi, firmanın fuar için misafir edeceği kişiler veya personeli varsa konaklama ve ulaşım planlamalarının yapılması, fuar süresi içinde organize edilmek istenen toplantı veya yemek organizasyonları gibi farklı başlıkların planlanması ve uygulanması işlerini “Anahtar Teslim” mantığıyla sizin için yapıyoruz.

Fuar Hazırlıkları Nereden Başlar?

Fuar ve Organizasyon

 

Çalışmalar mümkünse yıllık olarak planlanmalı ve fuar tarihinden aylar önce başlamalıdır. Sektör için önemli fuarların ve ayrılacak bütçenin belirlenmesi ilk aşamadır. Fuarın yapılacağı ülke veya şehir, çalışmamızın diğer aşamalarının şekillenmesinde önemli bir faktördür. Birlikte çalışacağımız firmamızla tüm detayların konuşulacağı bir toplantı yaparak bütçe ve tam olarak ne istendiğini netleştiririz. Her çalıştığımız firma ayrıca değerlendirilir ve bir fizibilite çalışması yaparak çalışmalarımıza başlarız.

Bizi Takip Edin